MÖBLER / Bord / Matbord 15162033
nr 1516 2033
Matbord
1950-tal, Perstorp. Bredd: 110 cm + 2x40 cm. Djup: 80 cm, höjd: 75 cm
Kondition: bruksslitage
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 23 januari 2023
kl 18:22:06
21/1 09:54:16
23 jan
Retro
På Tema Retro har vi samlat 1950/60-talsdesign i form av möbler, inredningsföremål, porslin och keramik.
Läs mer om Retro